Flow Injection

Pacjenci pragną mieć białe i równe zęby, a stomatologia estetyczna pozwala zrealizować te marzenia. Od ponad 30 lat pomagamy odzyskać piękny uśmiech na ich twarzach oraz pewność siebie, dzięki profesjonalnie wykonywanym zabiegom. Do najpopularniejszych metod poprawy wyglądu zębów należą wybielanie oraz zakładanie porcelanowych licówek. W gabinecie Stomatologia Danuta Borczyk można skorzystać z równie skutecznego i atrakcyjnego pod wieloma względami zabiegu o nazwie flow injection. To idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którym zależy na poprawie estetyki uśmiechu w bezpieczny, szybki i nieinwazyjny sposób.

 Czym jest metoda flow injection?

To innowacyjny choć prosty zabieg, którego celem jest korekta kształtu oraz zmiana koloru uzębienia. Pozwala w krótkim czasie uzyskać piękny uśmiech. Polega na odbudowie zębów przy pomocy specjalnego materiału kompozytowego. Co warto podkreślić, pokrywa się nim nie tylko powierzchnie licowe, lecz także żujące zębów. Dzięki temu efekt jest spektakularny i naturalnie się prezentuje. Cechą wyróżniającą metodę flow injection jest brak konieczności szlifowania zębów, a więc nie ma żadnej ingerencji w naturalne szkliwo zębowe. Zabieg pozwala uzyskać znakomity rezultat całkowicie bezboleśnie oraz w przystępnej cenie. Oznacza to, że licówki kompozytowe są znacznie tańszym rozwiązaniem od porcelanowych, a ich zakładanie nie wymaga stosowania znieczulenia. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że są mniej trwałe.

Jak przebiega zabieg flow injection?

Zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej w Stomatologia Danuta Borczyk są zawsze poprzedzone wywiadem z pacjentem, podczas którego rozmawiamy o jego oczekiwaniach i potrzebach. Zarówno kształt, jak i kolor zębów jest dobierany indywidualnie. Pierwszym etapem zabiegu flow injection jest pobranie wycisków zębów. Na ich podstawie tworzony jest projekt nowego uzębienia, który musi zostać zaakceptowany przez Pacjenta. Po uzyskaniu zgody zęby muszą zostać dokładnie oczyszczone, aby ich powierzchnia zapewniała odpowiednią przyczepność dla kompozytu. Drugi etap to aplikacja materiału kompozytowego na zęby przy pomocy przezroczystej szyny.

 
Jak widać, zabieg flow Injection jest nieinwazyjny, bezbolesny oraz nieskomplikowany. Pozwala także na uzyskanie efektownej metamorfozy, która zamyka się w ciągu jednej / dwóch wizyt.

 Szybki i nieinwazyjny zabieg poprawiający estetykę zębów

Ze względu na dość prostą i szybką aplikację, metoda flow injection stanowi doskonałą alternatywę dla innych, droższych zabiegów. Pacjenci wybierają to rozwiązanie również dlatego, że nie wymaga spiłowania zębów przed nałożeniem kompozytu. Zabieg pozwala nie tylko zmienić kolor zębów, lecz także nadać im odpowiedni kształt, a nawet usunąć diastemę (przerwa lub luka między zębami, często widoczna między przednimi, górnymi siekaczami). Materiał kompozytowy z czasem może ulec ścieraniu oraz przebarwieniom jednak nie ma najmniejszego problemu, aby zabieg powtórzyć oraz dokonać korekty.

W gabinecie Stomatologia Danuta Borczyk oferujemy wyłącznie sprawdzone, rekomendowane i bezpieczne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Wszystkie są przeprowadzone profesjonalnie, w bardzo komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Flow injection to prosty i nieinwazyjny sposób na poprawę estetyki uśmiechu. Pacjenci go za to uwielbiają! Pozwala uzyskać efekt “wow” szybko i bez skomplikowanych procedur.

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu i zależy Ci na fachowej, troskliwej opiece – zapraszamy do Stomatologia Danuta Borczyk.

 

 

 Umów się na konsultację !

 

Posiadanie prywatnego centrum diagnostycznego w Stomatologia Danuta Borczyk wpływa nie tylko na skuteczność całego leczenia, ale także na Twój komfort w czasie trwania terapii. Dzieje się tak, ponieważ nie musisz wykonywać badań w inny miejscach, tym samym oszczędzasz swój cenny czas. Sprawdź sam, jak przebiega leczenie w renomowanej klinice spełniającej wszystkie najwyższe standardy. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.Zobacz opinie Pacjentów o gabinecie dr Danuty Borczyk

Stomatologia Danuta Borczyk
5.0
Based on 6 reviews
napędzany przez Facebook
Dawid Maleszka
Dawid Maleszka
2022-06-09T09:24:25+0000
Nie ma lepszej kliniki stomatologicznej w Katowicach niż u Pani doktor Danuty Borczyk. Dziękujemy gorąco Pani doktor Danucie i zespołowi za odwagę i chęć rozwiązywania problemów, które postawił nasz gość z zagranicy, u którego wystąpił problem z implantem i został rozwiązany z sukcesem. Dziękujemy za dobre serce i zrozumienie sytuacji naszego gościa. Pełen profesjonalizm, bogate, międzynarodowe doświadczenie, obsługa na najwyższym poziomie sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę i jej zespół pracowników. Pozdrawiam serdecznie Dawid Maleszkaczytaj więcej
Aneta Płuska
Aneta Płuska
2021-09-21T17:27:43+0000
Dziękuję za piękny uśmiech, polecam z calego serca. Pełny profesjonalizm wspaniała opieka personelu pozdrawiam serdecznie. 😍czytaj więcej
Anna Cichoń
Anna Cichoń
2017-12-01T08:19:04+0000
Pełny profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą.
Yunuen Martínez
Yunuen Martínez
2017-03-27T18:55:05+0000
Stomatologia Danuta Borczyk is the most profesional place I’ve ever been. I highly recommend Danuta Borczyk and her profesional and very kind work team.czytaj więcej
Katarzyna Krzywda
Katarzyna Krzywda
2015-10-02T19:22:55+0000
Stefan Skrzyn
Stefan Skrzyn
2015-04-13T21:01:32+0000
😉
Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?