Leczenie pod mikroskopem

W mojej klinice wykorzystuję niezwykle precyzyjne mikroskopy, które pozwalają na nawet 25-krotne przybliżenie. Urządzenie to właściwie całkowicie odmieniło oblicze współczesnej stomatologii, czyniąc leczenie kanałowe nie tylko bardzo skutecznym zabiegiem, ale również w pełni komfortowym dla Pacjenta. Dlatego nie wyobrażam sobie pracy w mojej klinice bez wykorzystania tego wyjątkowego rozwiązania.

Nowoczesne leczenie kanałowe

 W Stomatologia Danuta Borczyk znajduje się precyzyjny mikroskop, który umożliwia uzyskanie nawet 25-krotnego przybliżenia pola zabiegowego. Jest to ogromna pomoc w trakcie wykonywania leczenia kanałowego, dzięki czemu można podnieść jego skuteczność, dokładnie oczyszczając wszystkie kanały główne oraz boczne. Jak się okazuje, to właśnie za sprawą tego urządzenie zabieg ten kończy się sukcesem w ponad 95% przypadków.


Na tym jednak nie koniec! ,,Leczenie kanałowe” – hasło, które u wielu Pacjentów budzi wiele negatywnych skojarzeń. Postrzegane jest ono bowiem jak długotrwały proces, który jest niezwykle nieprzyjemny. To właśnie za sprawą mikroskopu możliwa staje się zmiana wizerunku leczenia kanałowego! Urządzenie to sprawia, że w wielu przypadkach zabieg może zostać przeprowadzony
podczas 1 wizyty! Nie ma więc konieczności częstego odwiedzania gabinetu, przez co tym samym można ograniczyć ewentualny stres.


Wykorzystywany przeze mnie mikroskop posiada dodatkowe oświetlenie, które sprawia, że pole zabiegowe jest dokładnie widoczne. W ten sposób możliwe jest znaczne podniesienie precyzji, a co za tym idzie poprawienie skuteczności leczenia. Wszystko to sprawia, że wykorzystanie mikroskopu w trakcie leczenia kanałowego staje się wręcz niezbędne, dlatego swoją klinikę wyposażyłam w to urządzenie

Precyzyjne leczenie próchnicy

Dokładność, precyzja, skuteczność – właśnie to umożliwia wykorzystanie mikroskopu podczas leczenia stomatologicznego. Urządzenie to idealnie sprawdza się więc w przypadku pojawienia się próchnicy. Za sprawą mikroskopu można odnaleźć wczesne zmiany próchnicowe, przeprowadzając odpowiednie zabiegi, zapobiegając wystąpieniu poważniejszych dolegliwości w przyszłości, a tym samy konieczności wykonania bardziej skomplikowanego leczenia. Zastosowanie tego urządzenia w trakcie leczenie zachowawczego pozwala ograniczyć pole zabiegowe do koniecznego minimum, przez co możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów przy zachowaniu wysokiego komfortu Pacjenta. Z tego również powodu mikroskopu nie mogło zabraknąć w mojej klinice.Umów się na wizytę!

Mikroskop to wyjątkowe urządzenie, które pozwoliło korzystnie odmienić wizerunek współczesnego leczenia kanałowego. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest w wielu przypadkach wykonanie zabiegu w trakcie 1 wizyty! Sprawdź sam, jak zmieniło się leczenie kanałowe i odwiedź Stomatologia Danuta Borczyk. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

Zadzwoń: +48 602 232 400