Efekty leczenia

Before After

Pani Małgosia z Katowic

Pani Małgosia zgłosiła się na leczenie do nas, ponieważ nie była zadowolona z wyglądu i funkcjonalności swojego uzębienia. Estetykę jej uśmiechu znacząco psuły silne przebarwienia szkliwa oraz widoczna gołym okiem asymetria zgryzu, powstała na starych koronach.

Zaproponowaliśmy Pani Małgosi wykonanie leczenia przy użyciu licówek i koron oraz wybielania. Odbudowa zębów, a tym samym uśmiech, został idealnie dopasowany do Pacjenta, dzięki ręcznej pracy technika. W efekcie nie było konieczności prowadzenia leczenia ortodontycznego.

Zależało nam na tym, aby nasza Pacjentka czuła się swobodnie i komfortowo z nowym uzębieniem, dlatego przed założeniem na stałe pełnoceramicznych koron, nasz technik przygotował próbną przymiarkę nowego uśmiechu (mock-up). Dzięki temu Pacjentka mogła zobaczyć jak będzie wyglądała po leczeniu jeszcze przed jego rozpoczęciem. Po akceptacji i przeprowadzeniu kompleksowej diagnostyki 3D w gabinecie na miejscu, przygotowaliśmy dla Pani Małgosi indywidualny plan leczenia i przystąpiliśmy do jego realizacji.

Aby marzenie o śnieżnobiałym pięknym uśmiechu mogło się w pełni urzeczywistnić, konieczne było wybielenie zębów oraz dobranie dla Pacjentki odpowiednich licówek. Uzyskany w ten sposób efekt estetyczny i funkcjonalny okazał się całkowicie satysfakcjonujący dla Pani Małgosi, której szeroki i swobodny uśmiech oraz doskonałe samopoczucie były najlepszą nagrodą za naszą pracę.

Before After

Pani Ania z Katowic

Pani Ania posiadała wadę wrodzoną w postaci braku lewego kła. Ubytek ten powodował również wadę zgryzu. Była to dla Niej na tyle krępująca i niekomfortowa sytuacja, że podjęła decyzję o uzupełnieniu luki zębowej i leczeniu stomatologicznym w naszej klinice. Przed zabiegiem miała wiele obaw dotyczących estetyki uśmiechu po zdjęciu aparatu, który utrzymywał tymczasowy ząb. Jednak okazało się, że ponownie uformowany z materiału kompozytowego zamiennik idealnie imitował naturalny wygląd zęba. Nowy uśmiech przerósł najśmielsze oczekiwania Pani Ani. W wyniku udanej metamorfozy odzyskała radość życia, poprawiła się również funkcjonalność w jamie ustnej, dzięki czemu może z pełną swobodą gryźć i przeżuwać ulubione, nawet najbardziej twarde pokarmy.
Before After

Inga z Katowic

8-letnia Inga miała w szkole mały wypadek, w wyniku którego odłamał jej się pokaźny fragment górnej jedynki. Dzięki szybkiej interwencji udało się z powrotem przytwierdzić uszkodzoną część, dzięki czemu ząb naszej Pacjentki może zachować pełną funkcjonalność. W podobnych sytuacjach należy odnaleźć utracone kawałki uzębienia oraz zabezpieczyć je roztworem z soli fizjologicznej, co umożliwi sprawną rekonstrukcję.

Poznaj historię leczenia naszych PacjentówZobacz opinie Pacjentów o gabinecie dr Danuty Borczyk

Stomatologia Danuta Borczyk
5.0
Based on 7 reviews
napędzany przez Facebook
Dawid Maleszka
Dawid Maleszka
2022-06-09T09:24:25+0000
Nie ma lepszej kliniki stomatologicznej w Katowicach niż u Pani doktor Danuty Borczyk. Dziękujemy gorąco Pani doktor Danucie i zespołowi za odwagę i chęć rozwiązywania problemów, które postawił nasz gość z zagranicy, u którego wystąpił problem z implantem i został rozwiązany z sukcesem. Dziękujemy za dobre serce i zrozumienie sytuacji naszego gościa. Pełen profesjonalizm, bogate, międzynarodowe doświadczenie, obsługa na najwyższym poziomie sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę i jej zespół pracowników. Pozdrawiam serdecznie Dawid Maleszkaczytaj więcej
Aneta Płuska
Aneta Płuska
2021-09-21T17:27:43+0000
Dziękuję za piękny uśmiech, polecam z calego serca. Pełny profesjonalizm wspaniała opieka personelu pozdrawiam serdecznie. 😍czytaj więcej
Anna Cichoń
Anna Cichoń
2017-12-01T08:19:04+0000
Pełny profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą.
Yunuen Martínez
Yunuen Martínez
2017-03-27T18:55:05+0000
Stomatologia Danuta Borczyk is the most profesional place I’ve ever been. I highly recommend Danuta Borczyk and her profesional and very kind work team.czytaj więcej
Katarzyna Krzywda
Katarzyna Krzywda
2015-10-02T19:22:55+0000
Stefan Skrzyn
Stefan Skrzyn
2015-04-13T21:01:32+0000
😉
st (240) (1)

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?