Boli Cię ząb?

Zadzwoń teraz i umów się na wizytę: +48 602 232 400.

Przyjmujemy od poniedziałku do piątku. Sprawdź godziny na dole strony.
  • Boli Cię ząb lub reaguje na ciepłe i zimne posiłki?
  • Wystąpiła opuchlizna?
  • Masz uszkodzone wypełnienie zęba?
  • Złamał Ci się ząb?

Zadzwoń i umów się teraz na wizytę!

Pogotowie stomatologiczne w godzinach pracy kliniki – Zadzwoń teraz pod numer telefonu: +48 602 232 400 i umów się na wizytę! Postaramy się jeszcze dzisiaj pomóc Ci rozwiązać problem.

Leczenie bez bólu

Idąc wraz z nowoczesnym nurtem stomatologii, dbamy przede wszystkim o komfort naszych Pacjentów – zarówno psychiczny, jak i fizyczny stosując najnowocześniejsze znieczulenia działające po 20-u sekundach i dbając o całkowicie bezbolesny przebieg każdego leczenia.

Diagnostyka

Precyzyjna diagnostyka to absolutna podstawa w nowoczesnej stomatologii. W swojej pracy dbamy o najwyższą jakość usług i zachwycające rezultaty leczenia, dlatego od początku swojej działalności stawiamy na profesjonalną diagnostykę. W naszej placówce stworzyliśmy własne centrum diagnostyczne, wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt. Dzięki temu, że w jednym miejscu możemy skorzystać ze wszystkich niezbędnych urządzeń, oszczędzamy mnóstwo cennego czasu naszych Pacjentów, a wszystkie badania przeprowadzamy kompleksowo, nawet bezpośrednio przed wizytą.Nowoczesne technologie

Projektowanie nowego uśmiechu w naszej Klinice – za pomocą tego systemu możemy przeanalizować rysy twarzy i zaprojektować w technologii 3D estetyczny uśmiech, który będzie perfekcyjnie dopasowany do urody i osobowości konkretnego Pacjenta.

 

Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy także technologię CAD/CAM, która umożliwia błyskawiczne stworzenie mniejszych prac protetycznych, takich jak  korony czy wkłady koronowe. Cały proces – konsultacja, diagnostyka, przygotowanie pracy protetycznej i założenie jej na Twoje zęby – w optymalnych sytuacjach  może zająć zaledwie 1,5 godziny.

Komfortowe metody płatności

Dla zapewnienia komfortu finansowego przy kompleksowych planach leczenia na wszystkie usługi przygotowujemy pisemny kosztorys. Dzięki temu zakres i koszty leczenia są określone z góry. Płatności za leczenie mogą być realizowane gotówką lub kartami płatniczymi i kredytowymi. Jednocześnie dla Pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie, ale nie mają w danej chwili wystarczających środków finansowych, oferujemy atrakcyjne finansowanie leczenia dzięki współpracy z systemem MediRaty.

Wysokiej jakości materiały

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy standard leczenia, wykorzystujemy w swojej pracy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały. Śledzimy rankingi materiałów i sprzętu w Dental Advisor – niezależnej organizacji oceniającej materiały i sprzęt dentystyczny, publikującej coroczne rankingi oraz wyniki obserwacji długoczasowych (The Dental Advisor – Top Long-term Performer).

Zaufanie Pacjentów

Jeżeli nadal stresuje Cię wizyta u dentysty to znaczy, że jeszcze nie jesteś naszym Pacjentem!

Swoim Pacjentom zapewniamy profesjonalną pomoc, ciepłą, życzliwą atmosferę i maksymalny komfort w każdej sytuacji. Przyjdź na wizytę do gabinetu dr Danuty Borczyk i przekonaj się, co możesz zyskać dzięki stomatologii na najwyższym  poziomie. Już teraz wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 602 232 400
Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?