Dr n. med. Tomasz Janic

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna

Dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Janic ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej ŚUM. W roku 2006 rozpoczął studia podyplomowe w Studium Doktoranckim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2012 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. W latach 2013 – 2019 pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. A. Mielęckiego w Katowicach, Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.

W latach 2007 – 2019 prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów Śląskiego Uniwersytety Medycznego w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej oraz propedeutyki stomatologii. W roku 2019 zdał państwowy egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z zakresu implantologii, sterowanej regeneracji kości. Autor i współautor doniesień zjazdowych oraz publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych.

Zobacz certyfikaty naszego ekspertaZobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Paweł Arboczius - ZnanyLekarz.pl

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400