dr Paweł Arboczius

Zajmuje się: endodoncja

Ukończył Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Laureat Międzynarodowej Konferencji STN w 2010 r. Jego wiedzę i umiejętności w leczeniu kanałowym potwierdzają tysiące wykonanych zabiegów endodontycznych oraz przeszło sto usuniętych złamanych narzędzi kanałowych z użyciem mikroskopu.

 

„Dyscyplina stomatologii, którą uprawiam, jest całkowicie zgodna z moim charakterem. Precyzyjne leczenie kanałowe zębów wymaga skupienia, dokładności, konsekwencji i doświadczenia. Dzięki tym cechom oraz postępowi technicznemu leczenie kanałowe jest przyjemnością dla moich Pacjentów i dla mnie”.

 

Prywatnie gra w lidze koszykówki, interesuje się piwowarstwem i zespołowymi grami komputerowymi.Zobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?