Cennik

Stomatologia Danuta Borczyk to 30 lat doświadczenia, ogromna wiedza i ponad 8 000 zadowolonych Pacjentów. Pobierałam nauki na renomowanych uczelniach pod czujnym okiem największych autorytetów w dziedzinie stomatologii. Odbyłam również staże kliniczne między innymi we Włoszech czy Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu udaje mi się spełnić marzenie Pacjentów o pięknym oraz zdrowym uśmiechu. Ogromna w tym również zasługa wykorzystywanych przeze mnie innowacyjnych technologii i urządzeń, które znajdują uznanie w prestiżowych klinikach stomatologicznych na całym świecie. To właśnie za ich sprawą możliwe jest uzyskanie znakomitych oraz przewidywalnych efektów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu podczas trwania całej terapii. Przekonaj się sam, jak może odmienić się Twoje życie po zakończonym leczeniu w mojej klinice stomatologicznej. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 786 595 810

Konsultacja lekarska

Pierwsza konsultacja350 zł
Wizyta adaptacyjna dzieci200 zł
Konsultacja implantologiczna 350 zł

Początkiem każdego leczenia w mojej klinice jest wizyta konsultacyjna. To niezwykle ważny etap, ponieważ właśnie wtedy wykonywane są wszystkie niezbędne badania diagnostyczne, na podstawie której oceniany jest stan zdrowia jamy ustnej. Dzięki temu mogę precyzyjnie określić źródło problemu, a tym samym zaproponować odpowiednie metody leczenia. Przygotowuję także pełny plan terapii, przez co nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Implanty zębów 

Implant zębaod 4 800 zł

Korona zębowa na implancie (porcelana)
od 4 200 zł

Proteza na implantach zębowychod 25 250 zł

Brak nawet jednego zęba to poważny problem. Dlatego tak ważne jest, aby podjąć kompleksowe leczenie, dzięki któremu możliwe jest zrekonstruowanie utraconego uzębienia. W tym celu zaleca się wszczepienie implantów, czyli małych, tytanowych śrubek. To w pełni bezpieczny zabieg, którego skuteczności wynosi ponad 99%. Duża w tym zasługa stosowanego przeze mnie szwedzkiego systemu Dentsply Implants. Wszczepione implanty stają się swojego rodzaju podstawą, do której mogą być zamocowane korony, mosty lub protezy, przywracając tym samym pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

Kompleksowe leczenie zębów
Mamy na to sposób! Kliknij poniższy przycisk i przekonaj się!

Protezy zębowe

Proteza na implantachod 25 250 zł

Proteza szkieletowa5 500 zł

Proteza akrylowa5 000 zł

Znaczne braki zębowe wymagają zastosowania protez, które skutecznie rekonstruują utracone uzębienie. W mojej klinice obok tradycyjnych rozwiązań korzystam z nowoczesnych odbudów protetycznych mocowanych na implantach. Protezy te wykonywane są ze znakomitych materiałów i z zastosowaniem wszelkich najwyższych standardów. W Stomatologia Danuta Borczyk wykorzystuję również wyjątkową metodę, która umożliwia przywrócenie pięknego uśmiechu w trakcie 1 wizyty!

Korony zębowe

Korona porcelanowa4 200 zł
Korona pełnoceramiczna4 400 zł
Korona włoska5 400 zł

Do rekonstrukcji utraconych zębów wykorzystywane są korony zębowe i mosty protetyczne. Pierwsze z nich stosowane w przypadku poważnych uszkodzeń pojedynczego zęba lub w sytuacji, kiedy pojawiła się pojedyncza luka. Korona protetyczna może być więc osadzona na pozostałej części zęba lub na wcześniej wszczepionym implancie. Z kolei mosty zębowe wykorzystywane są przede wszystkim w przypadku pojawienia się kilku braków w uzębieniu. Te rekonstrukcje mocowane są do wcześniej oszlifowanych zębów lub do implantów. Oba rozwiązania pozwalają w konsekwencji przywrócić piękny uśmiech i pełną funkcjonalność w jamie ustnej.

Stomatologia estetyczna

Licówka porcelanowa wykonywana w laboratorium we Włoszech4 600 zł

Licówka porcelanowa wykonywana w laboratorium w Polsce4 000 zł

Wybielanie zębów nakładkoweod 1 050 zł / łuk

Nowoczesne wypełnienia zębów Inlay / Onlay2 200 zł

Piękny uśmiech to marzenie wielu Pacjentów, dlatego stomatologia estetyczna coraz bardziej zyskuje na popularności. Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest zabieg wybielania, który w mojej klinice wykonuję metodą nakładkową lub Power Bleaching. W wielu przypadkach idealną metodą okazują się licówki, które nie tylko pozwalają odmienić kolor zębów, ale również ich długość, kształt i rozmiar. Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata!

Kompleksowe leczenie zębów
Mamy na to sposób! Kliknij poniższy przycisk i przekonaj się!

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie zęba – jednopowierzchniowe830 zł
Wypełnienie zęba mlecznego600 zł
Nowoczesne wypełnienia zębów Inlay / Onlay2 200 zł

Jednym z najczęstszych problemów, z jakim borykają się Pacjenci, są zmiany próchnicowe. W takiej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenie zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Ich celem jest usunięcie chorych tkanek, a następnie szczelne uzupełnienie. Obok standardowych wypełnień światłoutwardzalnych wykorzystuję również wypełnienia enamel, Inspiro oraz estetyczne nakłady koronowe inlay/onlay, które są idealnym rozwiązaniem w przypadku większych ubytków.

Profilaktyka

Kompleksowa higienizacja (usunięcie osadów, piaskowanie i polerowanie)450 zł
Lakowanie zębów250 zł

Prawidłowa higiena jamy ustnej nie może się ograniczyć wyłącznie do czynności wykonywanych w domu, takich jak szczotkowanie czy nitkowanie zębów. W celu zachowania uzębienia w zdrowiu konieczne jest regularne, co najmniej raz na pół roku, uczęszczanie na zabiegi profilaktyczne przeprowadzane w profesjonalnej klinice stomatologicznej. To właśnie za sprawą gabinetowej higienizacji można usunąć wszelkie osady, a także pozbyć się szkodliwego kamienia nazębnego. Pozwala to zapobiec wystąpieniu poważniejszych dolegliwości w przyszłości.

Chirurgia stomatologiczna

Usunięcie zębaod 1 050 zł

Usunięcie zęba mlecznego400 zł

Usunięcie zęba mądrości, ósemka operacyjne2 800 zł

Trudno wyobrazić sobie kompleksowe leczenie bez możliwości wykonania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Bardzo często są one nieodzownym elementem przed wszczepieniem implantów, kiedy konieczne jest zrekonstruowanie kości czy odbudowanie tkanek miękkich. Za bezbolesność wszystkich zabiegów w mojej klinice stomatologicznej odpowiada amerykańskie komputerowe znieczulenie The Wand. Możesz również skorzystać z narkozy, która wprowadza w stan głębokiego snu, przez co całkowicie zostaje zniesiony ból.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe pod mikroskopem siekaczy i kłów
2 100 zł
Leczenie kanałowe pod mikroskopem zębów przedtrzonowych 2 400 zł
Leczenie kanałowe pod mikroskopem zębów trzonowych 2 700 zł

Leczenie kanałowe nie cieszy się dobrą sławą. Kojarzone jest ono przede wszystkim z długim i bolesnym procesem. W Stomatologia Danuta Borczyk leczenia kanałowe zawsze wykonuję pod mikroskopem, przez co w wielu przypadkach może ono zostać wykonane w 1 dzień. Urządzenie to pozwala także odnaleźć i dokładnie oczyścić wszystkie kanały, znacznie podnosząc skuteczność całego zabiegu. Leczenie endodontyczne w mojej klinice jest również całkowicie bezbolesne, w czym ogromna zasługa amerykańskiego komputerowego znieczulenia The Wand.

Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji Stomatologia Danuta Borczyk, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej klinice. 

 

W przypadku odwołania wizyty później niż 48 godzin przed wizytą będzie naliczana opłata w wysokości 500 zł za każdą godzinę odwołanej wizyty.

0
Założonych implantów
0
Lat doświadczenia
0
Wyleczonych pacjentów
0
Założonych koron

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zobacz opinie Pacjentów o gabinecie dr Danuty Borczyk

Danuta Borczyk - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia Danuta Borczyk
5.0
Based on 7 reviews
napędzany przez Facebook
Dawid Maleszka
Dawid Maleszka
2022-06-09T09:24:25+0000
Nie ma lepszej kliniki stomatologicznej w Katowicach niż u Pani doktor Danuty Borczyk. Dziękujemy gorąco Pani doktor Danucie i zespołowi za odwagę i chęć rozwiązywania problemów, które postawił nasz gość z zagranicy, u którego wystąpił problem z implantem i został rozwiązany z sukcesem. Dziękujemy za dobre serce i zrozumienie sytuacji naszego gościa. Pełen profesjonalizm, bogate, międzynarodowe doświadczenie, obsługa na najwyższym poziomie sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę i jej zespół pracowników. Pozdrawiam serdecznie Dawid Maleszkaczytaj więcej
Aneta Płuska
Aneta Płuska
2021-09-21T17:27:43+0000
Dziękuję za piękny uśmiech, polecam z calego serca. Pełny profesjonalizm wspaniała opieka personelu pozdrawiam serdecznie. 😍czytaj więcej
Anna Cichoń
Anna Cichoń
2017-12-01T08:19:04+0000
Pełny profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą.
Yunuen Martínez
Yunuen Martínez
2017-03-27T18:55:05+0000
Stomatologia Danuta Borczyk is the most profesional place I’ve ever been. I highly recommend Danuta Borczyk and her profesional and very kind work team.czytaj więcej
Katarzyna Milka
Katarzyna Milka
2015-10-02T19:22:55+0000
Stefan Skrzyn
Stefan Skrzyn
2015-04-13T21:01:32+0000
😉
Zadzwoń: +48 602 232 400