Leczenie bez bólu

Dentofobia, czyli paniczny strach przed dentystą, to poważny problem. Bardzo często wywołany jest on błędnym przekonaniem, że każda wizyta w gabinecie stomatologicznym musi wiązać się z bólem. W mojej klinice już od ponad 30 lat udowadniam, że leczenie może być całkowicie komfortowe! Dokładam wszelkich starań, aby pomóc Pacjentom skutecznie uporać się z dentofobią. Wiedza, doświadczenie, umiejętności, ale również wykorzystywane nowoczesne technologie sprawiają, że wszystkie zabiegi są całkowicie bezbolesne, a każdą chwilę spędzoną w Stomatologia Danuta Borczyk będziesz wspominał z przyjemnością.

Komputerowe znieczulenie

 Myśl o wizycie w gabinecie stomatologicznym u niektórych Pacjentów może wzbudzać poważny lęk. Dlatego tak niezwykle ważne było dla mnie, aby każdą wizytę uczynić całkowicie bezbolesną. Z tego powodu jak jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam w codziennej praktyce korzystać z amerykańskiego komputerowego znieczulenie The Wand. W tym rozwiązaniu został zastosowany specjalny mikroprocesor, który odpowiada za ilość podawanej substancji znieczulającej. Dzięki temu nie jest odczuwane nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek, a cały zabieg przebiega bez odczucia bólu. Ponadto w The Wand ilość dostarczanej substancji jest mniejsza, dzięki czemu odrętwienie szybciej ustępuje. Oznacza to, że od razu będziesz mógł normalnie jeść i mówić. Nie bez znaczenia jest również fakt, że projektanci zadbali o wygląd urządzenia, dlatego budząca nieprzyjemne skojarzenia strzykawka została zastąpiona przez aplikator. Wyglądem swoim przypomina on magiczną różdżkę, dlatego wizyta może przebiegać w sposób całkowicie komfortowy i bezstresowy. Wszystko to sprawia, że komputerowe znieczulenie The Wand zdobyło uznanie wśród Pacjentów, którzy zdecydowali się na kompleksowe leczenie w Stomatologia Danuta Borczyk

Narkoza

Skomplikowane i złożone leczenie może budzić poważne obawy. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest narkoza, czyli znieczulenie ogólne. Jego działanie sprawia, że Pacjenta wprowadza się w stan głębokiego snu, przez co całkowicie zostaje zniesiony ból. Ponadto wizyta wydaje się trwać zaledwie kilka chwil. Narkoza jest rozwiązaniem bezpiecznym, ponieważ nad całym procesem czuwa doświadczony anestezjolog. Jeżeli więc lękasz się wizyty w klinice stomatologicznej, ta metoda znieczulająca może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

 

Gaz rozweselający

W mojej klinice przykładam ogromną wagę do tego, aby każdy wizyta przebiegała w pełni komfortowo. Dlatego Pacjenci w Stomatologia Danuta Borczyk mogą skorzystać z gazu rozweselającego. Jego działanie polega na wprowadzeniu osoby w stan odprężenia, dzięki czemu wszelkie obawy, lęk czy stres odchodzą w zapomnienie. W ten sposób wizyta może przebiegać całkowicie komfortowo, a chwile spędzone w mojej klinice będą miłym wspomnieniem. Ponadto gaz rozweselający w niektórych przypadkach ma właściwości znieczulające. Wszystko to sprawia, że rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez Pacjentów, którzy bardzo obawiają się leczenia stomatologicznego.

Zaufaj ekspertowi z ponad 30-letnim doświadczeniem

Moją klinikę zakładałam z myślą o tym, aby terapia przynosiła znakomite i przewidywalne efekty z zachowaniem pełnego komfortu Pacjenta. Zdobywałam wiedzę na prestiżowych uczelniach, pobierając naukę u największych autorytetów z dziedziny stomatologii. Ponadto odbyłam staże kliniczne w Stanach Zjednoczonych oraz we Włoszech. Zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiają, że przeprowadzane przez mnie zabiegi są mało inwazyjne, z poszanowaniem wszelkich tkanek. Zapewnia to nie tylko możliwość uzyskania znakomitych efektów po zakończonym leczeniu, ale również wykonanie całej terapii w sposób całkowicie komfortowy dla Pacjenta.


 

 

Wspaniałe chwile

Wraz z moim zespołem tworzymy wspaniałą atmosferę w Stomatologia Danuta Borczyk. Zawsze uśmiechnięty i empatyczny personel sprawia, że możesz się poczuć w pełni komfortowo oraz całkowicie zrelaksować. Ponadto w poczekalni będziesz mógł się napić swojej ulubionej herbaty lub kawy przy akompaniamencie spokojnej muzyki. Chwile oczekiwania na wizytę umilą Ci także miłe rozmowy z zespołem. W Stomatologia Danuta Borczyk nigdy nie brakuje okazji do śmiechu. W ten sposób będziesz mógł poczuć się w mojej klinice niemal jak w domu!Indywidualne podejście

Jestem przekonana, że każdy Pacjent to nowa, wyjątkowa historia. Dlatego każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Przeprowadzane badania diagnostyczne pozwalają mi przygotować kompleksowy plan leczenia, przez co cała terapia staje się nie tylko przewidywalna, ale również w pełni komfortowa. Wyjaśnię Ci wszelkie niuanse wykonywanych zabiegów, abyś mógł pewnie się poczuć. Zawsze dobieram indywidualne metody leczenia, dzięki czemu niwelowane są wszelkiego rodzaju nieprzyjemności, a przeprowadzana terapia jest mało inwazyjna.

Umów się na wizytę

W Stomatologia Danuta Borczyk od ponad 30 lat skutecznie walczę z dentofobią i wszelkimi lękami związanymi z leczeniem stomatologicznym. Ogromna w tym zasługa wykorzystywanych przeze mnie innowacyjnych technologii, ale również bogatego doświadczenia i szerokiej wiedzy. Przekonaj się sam, jak przebiega w pełni komfortowe leczenie w prestiżowej klinice. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?