Protezy zębów Katowice

Utrata wszystkich zębów negatywnie wpływa na jakość życia. Moje ponad 30-letnie doświadczenie pokazuje, że idealnym rozwiązaniem w przypadku większych braków zębowych i bezzębia jest zastosowanie odpowiednich protez. Jest to niezwykle skuteczna metoda leczenia, o czym przekonało się już ponad 8 000 Pacjentów! Ty również w końcu będziesz mógł cieszyć się swoimi ulubionymi daniami. Koniec z wypadającą protezą podczas śmiechu czy kichania!

Czym właściwie są protezy zębowe?

Przede wszystkim należy wyjaśnić, że protetyka to dział stomatologii, który zajmuje się estetycznym i funkcjonalnym zrekonstruowaniem utraconych zębów. W jej ramach w mojej klinice wykorzystujemy korony zębowe (pojedyncze luki), mosty protetyczne (pojedyncze i większe braki zębowe) oraz protezy (bezzębie). Ich zastosowanie pozwala przywrócić naturalne piękno uśmiechu, a codzienne czynności, takie jak spożywanie posiłków, nie sprawiają już dłużej problemów. W codziennej praktyce wykorzystuję nowoczesne rozwiązania. Likwidują one liczne wady tradycyjnych metod, takie jak mała stabilność w jamie ustnej, możliwość wypadnięcia w najmniej oczekiwanym momencie czy ograniczona zdolność do odczuwania smaków z powodu rozbudowanej części podniebiennej.

 

W Stomatologia Danuta Borczyk pragniemy, aby każde leczenie przyniosło oczekiwane przez Pacjenta efekty, a rezultatem terapii było zrekonstruowanie pięknego i zdrowego uśmiechu. Nie bez znaczenia dla nas jest również przywrócenie optymalnego rozłożenia sił w jamie ustnej, dzięki czemu można uniknąć wystąpienia migrenowych bólów głowy czy napięć mięśni. Dlatego z powodzeniem wykorzystujemy liczne innowacyjne technologie i wręcz wizjonerskie metody leczenia, takie jak możliwość zamocowania protezy na implantach nawet w trakcie 1 wizyty. Ponad 30-letnie doświadczenie, 8 000 wyleczonych Pacjentów, ogromna wiedza i pasja sprawiają, że z sukcesem rekonstruuję uzębienie nawet w trudnych przypadkach, między innymi przy znacznej utracie tkanki kostnej. W mojej codziennej praktyce obok tradycyjnych metod (protezy akrylowe) chętnie stosuje nowoczesne odbudowy, takie jak protezy overdenture czy protezy na implantach zębowych. Różnorodność stosowanych rozwiązań, możliwość przeprowadzenia precyzyjnej diagnostyki jamy ustnej oraz indywidualne podejście sprawiają, że uzyskane efekty są przewidywalne. W Stomatologia Danuta Borczyk każdy przypadek traktowany jest jako całość, co pozwala rozwiązać źródło problemu, a nie tylko objawy. W ten sposób odmieniam życie Pacjentów na lepsze, a oni mogą cieszyć się zdrowym uśmiechem nawet do końca życia.

 

Poznaj nasz zespół ekspertów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

dr Danuta Borczyk

zajmuje się: protetyka, implantologia, chirurgia

Dr Danuta Borczyk ukończyła studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989 roku. Od 1990 r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Katowicach. Jej praca poświęcona jest głównie protetyce, ale zajmuje się również chirurgią stomatologiczną, ortodoncją czy stomatologią dziecięcą. Wiele czasu poświęca doskonaleniu swoich umiejętności – staże kliniczne w Kopenhadze (Dania), Niemczech, kursy praktyczne w Norwegii i Włoszech (dr L.Vanini).Odbyła szkolenia implantologiczne w Mölndal Hospital (Goeteborg) oraz University of Umea z zakresu systemów Branemark Replace.


Uczestniczyła w wielu konferencjach międzynarodowych oraz wykładach z zakresu estetyki implantologicznej. Spędziła 4 tygodnie w ośrodku Practical Clinical Courses (Provo, Utah) na zaproszenie dr G. Christiansena (1997 r.). Odbyła również w roku 2000 staż kliniczny w praktyce dr C. Zappala (Bergamo, Włochy).

 

Dr Danuta Borczyk jako jeden z pierwszych lekarzy w naszym kraju wprowadziła zasady stomatologii estetycznej do codziennej praktyki.

Rodzaje protez zębowych

Własny gabinet stomatologiczny otwierałam 30 lat temu z myślą, że najważniejszy jest Pacjent, oczekujący wysokiej jakości leczenia stomatologicznego, i spełnienie jego marzenia o szerokim oraz w pełni funkcjonalnym uśmiechu, który realnie poprawi jakość życia. Dlatego od samego początku działalności wykorzystuję prekursorskie metody leczenia, takie jak protezy overdenture, zapewniające najwyższe standardy na światowym poziomie. W codziennej praktyce z powodzeniem stosuję nowoczesne protezy mocowane na implantach.

  1. Protezy akrylowe – jest to tradycyjna oraz ekonomiczna metoda leczenia, która umożliwia w krótkim czasie odbudować utracone zęby w szczęce i żuchwie. Wiedza i umiejętności nabyte na prestiżowych studiach w Sienie pozwoliły mi wprowadzić w Stomatologii Danuta Borczyk biofunkcyjną metodę wykonywania protez. Pozwala to idealnie dopasować rekonstrukcję do indywidualnych warunków anatomicznych Pacjenta, przez co nie istnieje ryzyko jej wypadania. Należy jednak pamiętać, że protezy akrylowe cechują się stosunkowo niską wytrzymałością.
  2. Protezy szkieletowe – są stosowane do uzupełnienia kilku braków zębowych. Jest to więc rozwiązanie alternatywne dla mostów protetycznych. Protezy szkieletowe posiadają niewielką część podniebienną, co powoduje, że możliwe jest odczuwanie wszystkich smaków. Ponadto budowa tych rekonstrukcji pozwala na stabilne zamocowanie do reszty uzębienia, dzięki czemu nie istnieje ryzyko ich wypadnięcia. Protezy szkieletowe umożliwiają uzyskanie wysokiego komfortu użytkowania przy stosunkowo niskich kosztach leczenia, jednak należy zwrócić uwagę, że widoczne mogą być metalowe elementy mocujące.
  3. Protezy teleskopowe – jest to rozwiązanie, które idealnie się sprawdza u Pacjentów z małą ilością zębów. Działanie tej rekonstrukcji opiera się na tzw. teleskopach, czyli dwóch koronach: pierwszą mocuje się do oszlifowanego uzębienia, natomiast drugą wkleja się do wewnętrznej części protezy. Taka budowa protezy teleskopowej umożliwia jej stabilne zamocowanie przy zachowaniu wysokiej estetyki, ponieważ w tym rozwiązaniu nie są wykorzystywane w zewnętrznej części metalowe elementy.
  4. Protezy na implantach – przy zastosowaniu tego rozwiązania leczenie jest dwuetapowe. Pierwsza faza terapii polega na wszczepieniu kilku implantów (tytanowe, w pełni bezpieczne śruby), które przejmują funkcje korzeni. W ten sposób tworzona jest swojego rodzaju podstawa umożliwiająca zamocowanie korony, mostu lub protezy. Drugi etap polega na przygotowaniu odpowiedniej rekonstrukcji protetycznej. W klinice Stomatologia Danuta Borczyk znajduje się prywatne laboratorium protetyczne, gdzie doświadczeni technicy z niezwykłą pieczołowitością przygotowują odbudowy. Po stałym osadzeniu protezy na implantach można cieszyć się wszelkimi zaletami tego rozwiązania, a jest ich wiele! Przede wszystkim nie istnieje ryzyko zadławienia się rekonstrukcją w trakcie snu czy jej wypadnięcia podczas śmiania się lub kichania. Przeszkodą nie są również twarde produkty, takie jak orzechy, które można bez problemu pogryźć, co bywa niemożliwe przy zastosowaniu protezy akrylowej.
  5. Protezy overdenture – innowacyjne rozwiązanie świetnie sprawdzające się w przypadku bezzębia. Jest to osadzana na implantach ruchoma proteza, która zapewnia wysoką estetykę oraz stabilność. Co ważne, ta metoda pozwala przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej, tym samym wszystkie codzienne czynności można znowu wykonywać bez jakichkolwiek utrudnień. Niestety, podobnie jak w przypadku tradycyjnych rozwiązań należy pamiętać o wyjmowaniu protezy overdenture na noc.
  6. Natychmiastowa proteza na implantach zębów – jest to wyjątkowe rozwiązania skierowane do wszystkich Pacjentów, którzy pragną uzyskać znakomite efekty w krótkim czasie. Metoda ta polega na wszczepieniu 4 lub 6 implantów w miejsce po utraconych korzeniach, a następnie niemal natychmiastowy ich obciążeniu przez protezę tymczasową. Rozwiązanie to byłoby niemożliwe do zastosowania, gdyby w klinice Stomatologia Danuta Borczyk nie znajdowała się prywatna pracownia protetyczna. To właśnie w niej doświadczeni technicy z ogromną dbałością o każdy detal przygotowują protezę, a w razie konieczności w bardzo krótkim czasie nanoszą wymagane korekty. Po zagojeniu się implantów tymczasowa rekonstrukcja jest wymieniana na stałą odbudowę. Od tej pory będziesz mógł w końcu zapomnieć o zakrywaniu ust dłonią podczas jedzenia w towarzystwie czy rozmowy ze znajomymi.

Poznaj historię leczenia naszych Pacjentówsb (1882)

Dlaczego warto zdecydować się na leczenie protetyczne w Stomatologia Danuta Borczyk?

Lekarze, dla których prowadzę eksperckie szkolenia stomatologiczne w Polsce i za granicą, wspominają, że przeprowadzenie skutecznego leczenia protetycznego pozwoliło diametralnie odmienić życie ich Pacjentów. W trakcie mojej ponad 30-letniej praktyki niejednokrotnie widziałam łzy szczęścia po zakończonej terapii. Dzieje się tak, ponieważ nowoczesne rozwiązania protetyczne posiadają mnóstwo zalet, które niezwykle korzystnie wpływają na wiele elementów codziennego życia.

W Stomatologia Danuta Borczyk każdy Pacjent objęty jest wyjątkowym traktowaniem. W ten sposób zapewniony zostaje najwyższy komfort podczas trwania całej terapii, a chwile spędzone w gabinecie wspominane są z przyjemnością. Moja klinika powstawała z myślą o Pacjentach, którzy poszukują najwyższej jakości leczenia stomatologicznego, pragnących uzyskać nieskazitelny wygląd uśmiechu i trwały efekt na długie lata. Już ponad 8 000 Pacjentów przekonało się, że cel ten osiągam z niezwykłą skutecznością!

Jednym z głównych, widocznych ,,gołym okiem”, efektów leczenia protetycznego jest diametralna poprawa wyglądu całej twarzy. Zrekonstruowanie utraconych zębów sprawia, że można znowu szeroko się uśmiechnąć, a w trakcie spotkań ze znajomymi nie ma konieczności zakrywania ust dłonią. Przywrócona zostaje również pewność siebie, co przekłada się na sukcesy w życiu zawodowym, ponieważ chętniej podejmuje się różnego rodzaju inicjatywy, które mogą zostać docenione przez przełożonych.

Jednak poprawa wyglądu całej twarzy po zakończonym leczeniu protetycznym to tak naprawdę tylko namiastka korzyści płynących z zastosowania protezy. Zrekonstruowanie utraconych zębów przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań niezwykle korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia. Jak to możliwe? Przede wszystkim po zakończonej terapii bez problemu można rozdrobnić spożywane pokarmy, tym samym nie dochodzi do przeciążenia układu trawiennego. Ponadto wraz z pożywieniem można do organizmu dostarczyć wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co pozytywnie wpływa na ogólny stan zdrowia.

Warto pamiętać, że zastosowanie protez na implantach pozwala zahamować proces zaniku tkanki kostnej. Małe, tytanowe śrubki zastępują funkcje korzeni, a jedną z nich jest odpowiednie obciążenie kości. Okazuje się więc, że rezultatem skutecznego i kompleksowego leczenia jest uniknięcie pogorszenia estetyki twarzy oraz utraty pełnej funkcjonalności w jamie ustnej wskutek postępującej utraty tkanki kostnej. Z tych właśnie powodów w mojej klinice zawsze zalecamy stosowanie nowoczesnych metod leczenia, aby uzyskać znakomite efekty.

Na tym jednak nie koniec! Jednym z efektów zrekonstruowania uzębienia może być pozbycie się wad wymowy. Niektóre dźwięki wymagają, aby język miał pełny kontakt z zębami. Tylko wtedy możliwe jest prawidłowe wypowiedzenie niektórych głosek. Zastosowanie protezy pozwala więc skutecznie uporać się z wadami wymowy, przez co odzyskiwana jest pewność siebie, a strach przed wystąpieniami publicznymi odchodzi w zamierzchłą przeszłość.

Leczenie protetyczne krok po kroku

1. Konsultacja – każde leczenie rozpoczynam od indywidualnej wizyty konsultacyjnej. W jej trakcie przeprowadzę wywiad i zapoznam się z Twoimi oczekiwaniami pod względem terapii. Chętnie odpowiem również na wszelkie pytania. Najważniejsze jednak podczas tego etapu jest prawidłowe zdiagnozowanie problemu. W tym celu wykonywane są różne badania w prywatnym centrum diagnostycznym znajdującym się w klinice Stomatologia Danuta Borczyk, które wyposażone zostało między innymi w tomografię komputerową czy RTG. Cyfrowe zdjęcia jamy ustnej pozwalają mi na ocenę stanu zdrowia. Na tej podstawie opracuję i przedstawię indywidualnie dopasowany plan leczenia oraz wstępny kosztorys. W ten sposób już na samym początku dowiesz się, jak będzie wyglądała cała terapia, ile będzie kosztowała oraz jak długo potrwa, przez co zyskasz spokój ducha. Zrozumienie potrzeb Pacjenta i empatyczne podejście pozwala zapewnić najwyższy komfort w trakcie leczenia już od pierwszych chwil spędzonych w moim gabinecie.


2. Leczenie implantologiczne
– zawsze pragnę uzyskać znakomite efekty po zakończonej terapii, dlatego zalecam zdecydować się na rekonstrukcje protetyczne osadzone na implantach. W takim przypadku konieczne jest wszczepienie kilku małych, tytanowych śrubek w miejsce utraconych korzeni. W Stomatologia Danuta Borczyk wykorzystuję wyłącznie implanty klasy premium. Materiał, z którego są wykonane, jest biokompatybilny, co oznacza, że jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Wszczepienie implantów w mojej klinice kończy się sukcesem w ponad 99% przypadków. Okres gojenia się implantów trwa kilka tygodni – po tym czasie można przystąpić do kolejnych etapów leczenia.


3. Pobranie wycisków
– niezależnie od tego, jaką metodę leczenia wybierzesz, konieczne jest pobranie wycisku. To właśnie na tej podstawie technicy mogą przygotować odpowiednią rekonstrukcję protetyczną, która będzie idealnie dopasowana do warunków anatomicznych w jamie ustnej.

 

4. Wykonanie protezy – doświadczeni technicy z dbałością o każdy najmniejszy detal przygotowują rekonstrukcję protetyczną. W tym celu wykorzystywane są specjalne piece do ceramiki, frezarki protetyczne, prasy czy nożyki elektryczne. Posiadanie własnego laboratorium protetycznego sprawia, że w razie konieczności wykonania drobnych korekt można je zrobić na miejscu, nie tracąc przy tym cennego czasu. Od początku założeniem mojego gabinetu była możliwość przeprowadzenia leczenia stomatologicznego w jak najkrótszym czasie. Dlatego w Stomatologia Danuta Borczyk posiadam własne centrum diagnostyczne i laboratorium protetyczne. Umożliwia to przeprowadzenie leczenia szybko przy zachowaniu najwyższej jakości!

 

5. Założenie protezy – końcowym etapem terapii jest zamocowanie rekonstrukcji protetycznej. Od tej pory będziesz mógł cieszyć się szerokim i naturalnie wyglądającym uśmiechem, a Twoje życie zmieni się na lepsze!Stomatologia Danuta Borczyk to bogate doświadczenie, szerokie umiejętność oraz ogromna wiedza, którą dzielę się podczas prowadzonych przeze mnie szkoleń. W codziennej praktyce wykorzystuję innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie, znajdujące się między innymi w prywatnym centrum diagnostycznym i laboratorium protetycznym, a także prekursorskie metody leczenia. Wszystko to pozwoliło ziścić marzenie ponad 8 000 Pacjentów o nowym uśmiechu.


Mojej ponad 30-letniej praktyce przyświeca myśl przewodnia: pomoc w odzyskaniu pięknie wyglądającego uzębienia. Z tego powodu chętnie dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w trakcie licznych wykładów oraz szkoleń eksperckich prowadzonych dla stomatologów w Polsce i za granicą.

sb (1750)

Przymierz swój nowy uśmiech przed rozpoczęciem leczenia!

Zdecydowanie się na kompleksowe leczenie stomatologiczne nie jest łatwe. W takiej sytuacji pojawiają się liczne wątpliwości: ,,Czy nowy uśmiech będzie wyglądał tak, jak tego oczekuję?”. W mojej klinice stomatologicznej możesz się o tym przekonać jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Wszystko za sprawą wyjątkowej technologii, która została opracowana w Finlandii.
To innowacyjne rozwiązanie pozwala cyfrowo zaprojektować nowy uśmiech. Na początku wykonywane są zdjęcia, które następnie wprowadza się do programu komputera. Na tej podstawie przygotowuje się wizualizację przyszłego uśmiechu. Co ważne, Ty również możesz wziąć czynny udział w tym etapie. Wystarczy, że podzielisz się swoimi spostrzeżeniami, które zostaną uwzględnione podczas projektowania Twojego nowego uśmiechu. Tak przygotowaną wizualizację będziesz mógł ostatecznie zobaczyć na ekranie monitora.

 

Jednak to nie wszystko! W mojej klinice możesz naprawdę przymierzyć nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia! W takim wypadku konieczne jest pobranie wycisku, który wraz z przygotowanym projektem jest przesyłany do pracowni protetycznej. To właśnie tam wykonywany jest tzw. mockup, czyli indywidualnie dopasowane nakładki na Twoje obecne zęby. Kiedy zostaną przesłane do gabinetu, będziesz mógł je dosłownie przymierzyć! Wykonana zostanie wtedy sesja zdjęciowa, a tak przygotowany materiał będzie wykorzystany do przygotowania prezentacji. To właśnie na niej zobaczysz, jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech! Będziesz mógł także przejrzeć się w lustrze i docenić zaplanowany efekt!

Prywatne laboratorium protetyczne na miejscu

W Stomatologia Danuta Borczyk wierzymy, że współpraca ekspertów z różnych dziedzin pozwala uzyskać znakomite efekty. Dlatego w mojej klinice znajduje się również laboratorium protetyczne, w którym pracują technicy z wieloletnim doświadczeniem. Proces przygotowania rekonstrukcji wymaga dbałości o każdy najmniejszy detal. Z tego powodu technicy z ogromną precyzją tworzą korony, mosty oraz protezy, co zapewnia znakomite efekty estetyczne. Ponadto posiadanie własnego laboratorium protetycznego to skrócenie czasu oczekiwania na przygotowanie odbudowy.

Bezbolesne leczenie

Wielu Pacjentów obawia się leczenia stomatologicznego, kojarząc je z bolesnym procesem. W mojej klinice postanowiłam skutecznie walczyć z dentofobią, czyli panicznym strachem przed dentystą. Z tego powodu w gabinecie znalazło się miejsce na nowoczesne technologie z powodzeniem wykorzystywane w bezbolesnym leczeniu stomatologicznym na całym świecie. Jednym z nich jest komputerowe znieczulenie, które opracowane zostało w Stanach Zjednoczonych. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam wykorzystywać to rozwiązanie w codziennej praktyce. Sprawia, że całe leczenie jest całkowicie bezbolesne, ponieważ podczas podawania znieczulenia nie pojawia się nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek. Ponadto w tym rozwiązaniu zastosowane technologie, które pozwalają na podanie mniejszej ilości środka, przez co odrętwienie szybciej się cofa. Po wyjściu z kliniki można więc bez żadnych trudności jeść i mówić. Wszystko za sprawą specjalnego mikroprocesora, który jest odpowiedzialny za dostarczenie odpowiedniej ilości substancji znieczulającej. Ponadto projektanci komputerowego znieczulenia zadbali o wygląd urządzenia – strzykawka została zastąpiona przez aplikator kształtem przypominający magiczną różdżkę! Z tych właśnie powodów tej technologii nie mogło zabraknąć w moim gabinecie stomatologicznym.

Dla osób, które panicznie boją się wizyty u dentysty, istnieje możliwość skorzystania z narkozy, czyli znieczulenia ogólnego. Rozwiązanie to sprawia, że Pacjent wprowadzany jest w głęboki sen, przez co wydaje się, że zabieg trwa zaledwie chwilę, tym samym podczas terapii nie pojawia się żaden dyskomfort. Co ważne, nad całym procesem czuwa doświadczony anestezjolog. Jest to gwarancja, że leczenie pod narkozą będzie w pełni bezpieczne.

W Stomatologia Danuta Borczyk można również skorzystać z gazu rozweselającego. Rozwiązanie to umożliwia wprowadzenie Pacjenta w stan błogiego relaksu. W ten sposób zapomnisz o wszystkich swoich obawach związanych z leczeniem stomatologicznym. W niektórych przypadkach gaz rozweselający powoduje również, że nie jest odczuwany ból w trakcie trwania zabiegu. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i

Umów się na konsultację !

Chcesz odmienić swoje życie? Cieszyć się w pełni funkcjonalnym i naturalnie wyglądającym uśmiechem? Koniecznie zdecyduj się na kompleksowe leczenie stomatologiczne. Z przyjemnością pomogę spełnić Twoje marzenie o nowym uśmiechu. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

Przeczytaj najczęstsze pytania przy leczeniu protetycznym

Doświadczeni technicy pracujący w prywatnym laboratorium protetycznym znajdującym się w Stomatologia Danuta Borczyk, wykonują odbudowy dbając o każdy najmniejszy szczegół. Dlatego przygotowanie protezy to najczęściej kwestia tygodnia. Warto pamiętać, że bliska współpraca z technikami sprawia, że możliwe jest przygotowanie odbudowy nawet w 1 dzień.

Przy zastosowaniu tradycyjnych rozwiązań koniecznym okazać się może zrezygnowanie z jedzenia niektórych pokarmów, w szczególności twardych, takich jak orzechy. Z kolei protezy mocowane na implantach pozwalają przywrócić pełną funkcjonalność w jamie ustnej, przez co nie ma potrzeby wprowadzania żadnych zmian w diecie.

Należy stosować specjalne pasty i szczoteczki przeznaczone do protez. Ponadto dobrym pomysłem będzie skorzystanie z irygatora, czyli urządzenia umożliwiającego oczyszczenie przestrzeni trudno dostępnych. Pacjenci korzystający z ruchomych protez powinni pamiętać także o wyciąganiu odbudowy na noc.

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.Zobacz opinie Pacjentów o gabinecie dr Danuty Borczyk

Danuta Borczyk - ZnanyLekarz.pl
Stomatologia Danuta Borczyk
5.0
Based on 7 reviews
napędzany przez Facebook
Dawid Maleszka
Dawid Maleszka
2022-06-09T09:24:25+0000
Nie ma lepszej kliniki stomatologicznej w Katowicach niż u Pani doktor Danuty Borczyk. Dziękujemy gorąco Pani doktor Danucie i zespołowi za odwagę i chęć rozwiązywania problemów, które postawił nasz gość z zagranicy, u którego wystąpił problem z implantem i został rozwiązany z sukcesem. Dziękujemy za dobre serce i zrozumienie sytuacji naszego gościa. Pełen profesjonalizm, bogate, międzynarodowe doświadczenie, obsługa na najwyższym poziomie sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę i jej zespół pracowników. Pozdrawiam serdecznie Dawid Maleszkaczytaj więcej
Aneta Płuska
Aneta Płuska
2021-09-21T17:27:43+0000
Dziękuję za piękny uśmiech, polecam z calego serca. Pełny profesjonalizm wspaniała opieka personelu pozdrawiam serdecznie. 😍czytaj więcej
Anna Cichoń
Anna Cichoń
2017-12-01T08:19:04+0000
Pełny profesjonalizm połączony z przemiłą atmosferą.
Yunuen Martínez
Yunuen Martínez
2017-03-27T18:55:05+0000
Stomatologia Danuta Borczyk is the most profesional place I’ve ever been. I highly recommend Danuta Borczyk and her profesional and very kind work team.czytaj więcej
Katarzyna Krzywda
Katarzyna Krzywda
2015-10-02T19:22:55+0000
Stefan Skrzyn
Stefan Skrzyn
2015-04-13T21:01:32+0000
😉
Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?