Poznaj nasz zespół

Poznaj nasz zespół ekspertów, zobacz w czym się specjalizują poszczególni lekarze, przeczytaj kim w życiu prywatnym są nasze recepcjonistki i asystentki. Pamiętaj, że każdego pacjenta traktujemy jak członka rodziny, z którym budujemy relacje na lata. Obsługujemy i leczymy zawsze w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

dr Danuta Borczyk

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna, implantologia

Dr Danuta Borczyk ukończyła studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej w 1989 roku. Od 1990 r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Katowicach. Jej praca poświęcona jest głównie protetyce, ale zajmuje się również chirurgią stomatologiczną, ortodoncją czy stomatologią dziecięcą. Wiele czasu poświęca doskonaleniu swoich umiejętności – staże kliniczne w Kopenhadze (Dania), Niemczech, kursy praktyczne w Norwegii i Włoszech (dr L.Vanini).Odbyła szkolenia implantologiczne w Mölndal Hospital (Goeteborg) oraz University of Umea z zakresu systemów Branemark Replace.
Uczestniczyła w wielu konferencjach międzynarodowych oraz wykładach z zakresu estetyki implantologicznej. Spędziła 4 tygodnie w ośrodku Practical Clinical Courses (Provo, Utah) na zaproszenie dr G. Christiansena (1997 r.). Odbyła również w roku 2000 staż kliniczny w praktyce dr C. Zappala (Bergamo, Włochy).

Dr Danuta Borczyk jako jeden z pierwszych lekarzy w naszym kraju wprowadziła zasady stomatologii estetycznej do codziennej praktyki.

dr Paweł Arboczius

Zajmuje się:  endodoncja

Ukończył Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Laureat Międzynarodowej Konferencji STN w 2010 r. Jego wiedzę i umiejętności w leczeniu kanałowym potwierdzają tysiące wykonanych zabiegów endodontycznych oraz przeszło sto usuniętych złamanych narzędzi kanałowych z użyciem mikroskopu. Dyscyplina stomatologii, którą uprawiam, jest całkowicie zgodna z moim charakterem. Precyzyjne leczenie kanałowe zębów wymaga skupienia, dokładności, konsekwencji i doświadczenia.

Dr n. med. Tomasz Janic

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Zajmuje się:  implantologia, chirurgia
Dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Janic ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Staż podyplomowy odbył w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej ŚUM. W roku 2006 rozpoczął studia podyplomowe w Studium Doktoranckim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2012 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. W latach 2013 – 2019 pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Kliniczneg im. A. Mielęckiego w Katowicach, Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej. W latach 2007 – 2019 prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów Śląskiego Uniwersytety Medycznego w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej oraz propedeutyki stomatologii. W roku 2019 zdał państwowy egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej.

dr Anna Przybyła-Cichoń

Zajmuje się:  protetyka, stomatologia estetyczna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, po studiach kontynuowała swoją edukację i praktyki w Barcelonie, pracując w nowoczesnej placówce specjalizującej się w minimalnie inwazyjnej stomatologii. Tam również ukończyła studia podyplomowe i liczne kursy z zakresu stomatologii estetycznej oraz implantologii. Podczas studiów aktywnie uczestniczyła w kole implantologicznym i odbywała praktyki letnie w gabinetach stomatologicznych w Barcelonie. Regularnie uczestniczy w kursach praktycznych i teoretycznych organizowanych w całej Europie, co pozwala jej na ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Anna Cygan

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie od 1997 roku, natomiast z dr Danutą Borczyk współpracuje od 2003 roku. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki. Do każdego Pacjenta podchodzi z empatią, zrozumieniem i cierpliwością.

Oliwia Kusz

Higienistka stomatologiczna
Opiekuje się Pacjentami w zakresie zabiegów profilaktycznych. Udziela porad związanych z codzienną higieną, pomaga wybrać odpowiednią szczoteczkę i pastę do zębów. Wykonuje zabiegi profesjonalnego oczyszczania osadu z piaskowaniem i profilaktyką fluorową dorosłych.

Angelika Jaroń

Higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką medycznej szkoły COSINUS w Katowicach. Jej doświadczenie zawodowe jest wynikiem uczestnictwa w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii oraz profesjonalnej higienizacji pacjentów.

Iryna Nikishchenko

Asystentka stomatologiczna

Iryna Nikishchenko posiada 2,5-letnie doświadczenie w branży. Swoją karierę rozpoczęła w styczniu 2022 roku jako asystentka stomatologiczna, a jej zaangażowanie i pasja do zawodu doprowadziły do awansu na stanowisko higienistki stomatologicznej w styczniu 2024 roku.

Beata Świętochowska

Rejestratorka
Opiekuje się Pacjentami od pierwszego telefonu. Pomaga im przejść przez wszystkie formalności związane z wizytą. Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, co pozwala jej odpowiedzieć na większość pytań Pacjentów związanych z leczeniem stomatologicznym w Stomatologia Danuta Borczyk.

Katarzyna Franczyk

Rejestratorka

Katarzyna stoi na pierwszej linii kontaktu z naszymi Pacjentami, zajmując się recepcją. Profesjonalne podejście Katarzyny do pracy jest widoczne na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, skrupulatnie dba o każdy szczegół, aby nasi Pacjenci czuli się mile widziani i zaopiekowani.

Zobacz nasze filmy i opinie naszych Pacjentów

0
Założonych implantów
0
Lat doświadczenia
0
Wyleczonych pacjentów
0
Założonych koronPobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zobacz opinie o leczeniu naszych pacjentów

Danuta Borczyk - ZnanyLekarz.pl
Zadzwoń: +48 602 232 400