Dlaczego warto wybrać klinikę dr Borczyk?

Ponad 30-letnie doświadczenie, obszerna wiedza i ogromne umiejętności sprawiają, że w Stomatologia Danuta Borczyk marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu w końcu może się spełnić. Przekonało się o tym już co najmniej 8 000 Pacjentów, którzy opuścili mury mojej kliniki. Za skuteczność leczenia i komfort podczas trwania terapii odpowiadają jednak nie tylko wysokie kompetencje lekarza, ale również wykorzystywane technologie. Dlatego wyposażyłam swój gabinet w nowoczesne urządzenia, dzięki którym wykonuję zabiegi niezwykle skutecznie i całkowicie bezboleśnie. Ponadto dostępność wszystkich niezbędnych rozwiązań w jednym miejscu sprawia, że mogę zapewnić najwyższy komfort wszystkim Pacjentom odwiedzającym moją klinikę.

Leczenie bez bólu

Z lękiem przed wizytą w gabinecie stomatologicznym boryka się ciągle wielu Pacjentów. Dzieje się tak, ponieważ leczenie stomatologiczne nieodmiennie kojarzy się z bólem. Od ponad 30 lat udowadniam, że zabiegi w profesjonalnej klinice stomatologicznej mogą przebiegać całkowicie komfortowo. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam wykorzystywać w codziennej praktyce amerykańskie komputerowe znieczulenie The Wand, które sprawia, że każda terapia przebiega całkowicie bezboleśnie. W mojej klinice istniej również możliwość skorzystania z narkozy, czyli znieczulenia ogólnego. Działanie jego polega na wprowadzeniu Pacjenta w głęboki sen, przez co leczenie przebiega w pełni komfortowo. W Stomatologia Danuta Borczyk dążę do tego, aby każdy mógł poczuć się zrelaksowany. Przyjazna atmosfera, spokojna muzyka, ale również gaz rozweselający pozwalają skutecznie osiągnąć ten cel. Wszystkie stosowane przez mnie rozwiązania sprawiają, że Pacjenci wizytę w mojej klinice wspominają z przyjemnością.


 

Poznaj historię leczenia Pana Michała w naszym gabinecie:

Innowacyjne technologie

Przez ponad 30 lat nieustannie poszukuję najlepszych rozwiązań i technologii, które pozwalają uzyskać znakomite efekty po zakończonym leczeniu. Właśnie z tego powodu w mojej klinice zorganizowałam nowoczesne prywatne centrum diagnostyczne. Wyposażone zostało ono w pełni bezpieczne urządzenia, dzięki którym można wykonać wszelkie niezbędne badania. Ponadto w codziennej pracy wykorzystuję innowacyjne znieczulenia zapewniające komfort Pacjenta w trakcie trwania leczenia. Dodatkowo w trakcie kompleksowej terapii stosuję wiele nowoczesnych rozwiązań, które znacznie podnoszą skuteczność zabiegów i umożliwiają osiągnięcie znakomitych efektów, takie jak szwedzki system implantów Dentsply Implants® czy niezwykle precyzyjny mikroskop, będący nieocenioną pomocą przy leczeniu kanałowym.

 

Prywatne centrum diagnostyczne

Dokładna diagnostyka jest nieodzownym elementem każdego kompleksowego leczenia, które ma przynieść oczekiwane rezultaty. Dlatego w swojej klinice stworzyłam prywatne centrum diagnostyczne wyposażone we wszelkie nowoczesne technologie, takie jak tomografię komputerową czy kamerę wewnątrzustną. Jest to ogromne udogodnienie dla Pacjentów, ponieważ całe leczenie może odbyć się w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędza się swój cenny czas. Możliwość wykonania wszystkich badań w mojej klinice sprawia również, że znacznie podnoszona jest skuteczność wykonywanych zabiegów.

 

Prywatne laboratorium protetyczne

Nowy uśmiech w 1 dzień? W mojej klinice jest to możliwe! Stomatologia Danuta Borczyk dysponuje prywatnym laboratorium protetycznym, które tworzą doświadczeni eksperci. Precyzja, indywidualne podejście, wysokiej jakości materiały – właśnie te elementy powodują, że przygotowywane odbudowy idealnie spełniają oczekiwania Pacjentów. Z jednej strony więc posiadanie prywatnego laboratorium protetycznego to znaczne skrócenie całego leczenia, z drugiej – podniesienie skuteczności całej terapii, która przynosi przewidywalne rezultaty.

 

 

Umów się na konsultację !

 

Stomatologia Danuta Borczyk to klinika stworzona z pasji oraz pragnienia niesienia pomocy Pacjentom, którzy marzą o pięknym i zdrowym uśmiechu. Dlatego stworzyłam miejsce, gdzie leczenie przebiega zgodnie ze wszystkimi najwyższymi standardami. Przekonaj się i odmień swoje życie, podejmując terapię w prestiżowej klinice stomatologicznej. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.Zobacz opinie Pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?