Dlaczego my?

Zazwyczaj marzymy o tym żeby w życiu robić to, co kochamy, co daje nam energię, satysfakcję, motywuje do rozwoju, podejmowania wyzwań. Wtedy czujemy, że naprawdę żyjemy. Każdy poszukuje czegoś, co go definiuje, wyróżnia, pociąga i fascynuje. Miewamy różne zainteresowania, pasje. Jedne przekształcają się w hobby, inne w zawód. Zdarza się również, że to zawód przekształca się w pasję, a wtedy nie ma mowy o rutynie czy poprawnym wykonywaniu swojego rzemiosła. Tak właśnie było w naszym przypadku. Gabinet dr Danuty Borczyk to miejsce, które powstało z pasji – pasji do spełniania marzeń o pięknym uśmiechu, który może zmienić życie. 

Pasja

Pasja nie pozwala spocząć na laurach, ona rozwija, pcha do przodu, nie zadowala się łatwymi rozwiązaniami. Pasja daje siłę i motywację do stawiania czoła nowym wyzwaniom, do ciągłych poszukiwań, do doskonalenia się. Naszą pasją jest nasza praca i w niej znaleźliśmy siłę do dalszego rozwoju nie tylko zawodowego, do codziennego trudu i zaangażowania. Zgłębianie wiedzy z dziedziny stomatologii, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, nieustanne dokształcanie, kontakt z Pacjentem – to wszystko stanowi istotny element naszego życia.

Doświadczenie

Podstawą naszej pracy jest bogate doświadczenie, długoletnia praktyka, nieustannie doskonalony warsztat, poszerzana i aktualizowana wiedza z zakresu nowoczesnej stomatologii. Udział w szkoleniach, sympozjach, kursach oraz konferencjach pozwala nam na stały kontakt z osiągnięciami, trendami oraz odkryciami w dziedzinie nauk medycznych.

Punktualność i terminowość

Wiemy, jak w dzisiejszym świecie liczy się czas. Mając na uwadze szybkie tempo życia, wielość obowiązków i ważnych spraw naszych Pacjentów – zawsze umawiamy się na konkretne terminy i przejmujemy odpowiedzialność za pamięć o wizycie przypominając o niej dzień wcześniej. Z Pacjentem kontaktujemy się w sprawie potwierdzenia lub zmiany terminu wizyty w wybrany przez niego sposób: telefon, SMS lub e-mail. Od 20 lat dbamy o to, aby komunikacja była prosta i wygodna, ponieważ ma ona pomagać nam w skutecznej i owocnej współpracy.  

Leczenie bez bólu

Idąc wraz z nowoczesnym nurtem stomatologii, dbamy przede wszystkim o komfort naszych Pacjentów – zarówno psychiczny, jak i fizyczny stosując najnowocześniejsze znieczulenia działające po 20-u sekundach i dbając o całkowicie bezbolesny przebieg każdego leczenia.

Diagnostyka

Precyzyjna diagnostyka to absolutna podstawa w nowoczesnej stomatologii. W swojej pracy dbamy o najwyższą jakość usług i zachwycające rezultaty leczenia, dlatego od początku swojej działalności stawiamy na profesjonalną diagnostykę. W naszej placówce stworzyliśmy własne centrum diagnostyczne, wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt. Dzięki temu, że w jednym miejscu możemy skorzystać ze wszystkich niezbędnych urządzeń, oszczędzamy mnóstwo cennego czasu naszych Pacjentów, a wszystkie badania przeprowadzamy kompleksowo, nawet bezpośrednio przed wizytą.Nowoczesne technologie

Projektowanie nowego uśmiechu w naszej Klinice może być wykonane dzięki innowacyjnej koncepcjicyfrowego projektowania uśmiechu. Za pomocą tego systemu możemy przeanalizować rysy twarzy i zaprojektować w technologii 3D estetyczny uśmiech, który będzie perfekcyjnie dopasowany do urody i osobowości konkretnego Pacjenta.

 

Dla Twojego komfortu wprowadziliśmy także technologię CAD/CAM, która umożliwia błyskawiczne stworzenie mniejszych prac protetycznych, takich jak  korony czy wkłady koronowe. Cały proces – konsultacja, diagnostyka, przygotowanie pracy protetycznej i założenie jej na Twoje zęby – w optymalnych sytuacjach  może zająć zaledwie 1,5 godziny.

Komfortowe metody płatności

Dla zapewnienia komfortu finansowego przy kompleksowych planach leczenia na wszystkie usługi przygotowujemy pisemny kosztorys. Dzięki temu zakres i koszty leczenia są określone z góry. Płatności za leczenie mogą być realizowane gotówką lub kartami płatniczymi i kredytowymi. Jednocześnie dla Pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie, ale nie mają w danej chwili wystarczających środków finansowych, oferujemy atrakcyjne finansowanie leczenia dzięki współpracy z systemem MediRaty.

Wysokiej jakości materiały

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom najwyższy standard leczenia, wykorzystujemy w swojej pracy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały. Śledzimy rankingi materiałów i sprzętu w Dental Advisor – niezależnej organizacji oceniającej materiały i sprzęt dentystyczny, publikującej coroczne rankingi oraz wyniki obserwacji długoczasowych (The Dental Advisor – Top Long-term Performer).

Zaufanie Pacjentów

Jeżeli nadal stresuje Cię wizyta u dentysty to znaczy, że jeszcze nie jesteś naszym Pacjentem!  Swoim Pacjentom zapewniamy profesjonalną pomoc, ciepłą, życzliwą atmosferę i maksymalny komfort w każdej sytuacji. Przyjdź na wizytę do gabinetu dr Danuty Borczyk i przekonaj się, co możesz zyskać dzięki stomatologii na najwyższym  poziomie. Już teraz wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 602 232 400.

Zadzwoń: +48 602 232 400