Pomożemy Tobie i Twojej rodzinie

Moją klinikę stomatologiczną buduję na bogatym doświadczeniu, szerokiej wiedzy i ogromnych umiejętnościach. Od ponad 30 lat pomagam Pacjentom spełnić ich marzenie o pięknym oraz zdrowym uśmiechu. Osiągniecie tego celu jest możliwe, ponieważ przeprowadzam zabiegi z różnych dziedzin stomatologii. Wykorzystuję nowoczesne technologie znacznie podnoszące komfort Pacjenta w trakcie leczenia. Wszystko to sprawia, że bez większych przeszkód mogę pomóc Tobie i Twojej rodzinie.

Prywatne centrum diagnostyczne

Możliwość kompleksowego leczenia w jednym miejscu to cel, jaki przyświecał mi podczas tworzenia kliniki. Dlatego w swojej placówce zorganizowałam prywatne centrum diagnostyczne wyposażone w innowacyjne i w pełni bezpieczne urządzenia, takie jak tomograf komputerowy czy RTG. W Stomatologia Danuta Borczyk znajduje się również wyjątkowa technologia, która pozwala przymierzyć nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia! Dzięki wszystkim tym nowoczesnym rozwiązaniom mogę precyzyjnie ocenić stan zdrowia jamy ustnej oraz zaproponować odpowiednie metody leczenia, które przyniosą przewidywalne efekty.

Posiadanie prywatnego centrum diagnostycznego niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim wzrasta znacznie skuteczność całego leczenia, ponieważ możliwe jest precyzyjne zaplanowanie każdego etapu terapii. Bez wątpienia Ty i Twoja rodzina również docenicie możliwość wykonania wszystkich badań w jednym miejscu. Nie będziecie musieli zastanawiać się, gdzie przeprowadzić diagnostykę. Ponadto zaoszczędzicie swój cenny czas. Wszystko to sprawia, że leczenie w Stomatologia Danuta Borczyk jest nie tylko niezwykle skuteczne, ale również w pełni komfortowe.

Nowoczesne leczenie stomatologiczne

W mojej klinice przeprowadzam niezwykle skutecznie kompleksowe leczenia, przywracając na twarze Pacjentów piękne uśmiechy. Dzieje się tak, ponieważ w Stomatologia Danuta Borczyk wykonuję zabiegi z różnorodnych dziedzin stomatologii. Zawsze pragnę uzyskać znakomite efekty, dlatego stosuję wyłącznie sprawdzone, doceniane w renomowanych ośrodkach na całym świecie rozwiązania, które zapewniają nie tylko skuteczność leczenia, ale również komfort Pacjenta w trakcie jego trwania.

Jednym z takich wyjątkowych urządzeń jest niezwykle precyzyjny mikroskop pozwalający na uzyskanie nawet 25-krotnego przybliżenia. W ten sposób uzyskuję wyraźny obraz pola zabiegowego, dzięki czemu mogę odnaleźć i dokładnie oczyścić wszystkie kanały w trakcie leczenia endodontycznego. W ten sposób znacznie zwiększona zostaje skuteczność całej procedury. Co niezwykle istotne, wykorzystanie mikroskopu w trakcie zabiegu sprawia, że w wielu przypadkach leczenie może zostać przeprowadzone w trakcie 1 dnia, bez konieczności zatruwania zęba.

Jestem w pełni świadoma, że utrata zębów to niezwykle poważny problem. Konieczne jest wtedy podjęcie skutecznego leczenia, dzięki któremu możliwe jest zrekonstruowanie uzębienia. W mojej klinice korzystam wyłącznie z implantów klasy premium, między innymi z szwedzkiego systemu Dentsply Implants. Za jego sprawą możliwe jest wykonywanie zabiegów implantologicznych ze skutecznością ponad 99%! Na tym jednak nie koniec! W Stomatologia Danuta Borczyk znajduje się prywatne laboratorium protetyczne, gdzie wykonywane są niezwykle estetyczne i w pełni funkcjonalne rekonstrukcje protetyczne. Bliska współpraca ekspertów z różnych dziedzin sprawia, że w mojej klinice możliwe jest leczenie metodą “Zęby w 1 dzień”. Polega ono na wszczepieniu kilku implantów w miejsce po utraconych korzeniach, a następnie ich natychmiastowym obciążeniu. Jest to niezwykłe rozwiązanie, o którego skuteczności przekonały się już setki Pacjentów.

 

30 lat doświadczenia, ponad 8 000 wyleczonych Pacjentów

Decydując się na leczenie w Stomatologia Danuta Borczyk, masz gwarancję, że oddajesz zdrowie swojego uśmiechu w ręce prawdziwego eksperta! Ukończyłam liczne prestiżowe studia, kursy i szkolenia na całym świecie, między innymi w Sienie, prowadzone przez największe autorytety stomatologii. Ponadto odbyłam staże kliniczne w Stanach Zjednoczonych oraz we Włoszech, gdzie szlifowałam swoje umiejętności. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuję w codziennej praktyce, pomagając spełnić marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu. O skuteczności moich działań świadczy ponad 8 000 wyleczonych Pacjentów, którzy z estetycznie wyglądającym uzębieniem opuścili moją klinikę stomatologiczną.

Co możesz teraz zrobić?

Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy stomatologicznej? Koniecznie zadzwoń do mojej kliniki stomatologicznej. Wykorzystam wszystkie nowoczesne rozwiązania, aby przywrócić zdrowie i pełną funkcjonalność w jamie ustnej. Nie wahaj się – przekonaj się, jak wygląda leczenie w prestiżowym gabinecie stomatologicznym. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz albo zadzwonić pod numer 602 232 400.

 

Zadzwoń: +48 602 232 400