Katarzyna Franczyk

Rejestratorka

Katarzyna stoi na pierwszej linii kontaktu z naszymi Pacjentami, zajmując się recepcją. Profesjonalne podejście Katarzyny do pracy jest widoczne na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy, skrupulatnie dba o każdy szczegół, aby nasi Pacjenci czuli się mile widziani i zaopiekowani. Jej doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne sprawiają, że codzienne funkcjonowanie recepcji przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Katarzyna wyróżnia się nie tylko sumiennością i odpowiedzialnością, ale także empatią i życzliwością, co sprawia, że jest niezastąpionym członkiem naszego zespołu.

 

Prywatnie Katarzyna od dzieciństwa jest aktywna sportowo. W wolnym czasie chętnie oddaje się swoim pasjom, takim jak gra w tenisa, górskie wycieczki rowerowe, czy też jazda konna. Dzięki swojej energii i zaangażowaniu Katarzyna wnosi do naszego gabinetu nie tylko profesjonalizm, ale także pozytywną atmosferę.Zobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Danuta Borczyk - ZnanyLekarz.pl

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400