Iryna Nikishchenko

Zajmuje się: asystentka stomatologiczna

Iryna Nikishchenko posiada 2,5-letnie doświadczenie w branży. Swoją karierę rozpoczęła w styczniu 2022 roku jako asystentka stomatologiczna, a jej zaangażowanie i pasja do zawodu doprowadziły do awansu na stanowisko higienistki stomatologicznej w styczniu 2024 roku.

Jej dokładność, precyzja oraz troska o Pacjentów sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej i bezpiecznej atmosferze. Iryna jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale także ciepłą i empatyczną osobą, która zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro Pacjenta.

 

W wolnym czasie Iryna oddaje się swoim licznym pasjom. Uwielbia zwiedzać świat, co pozwala jej czerpać inspiracje z różnych kultur. Jest także zapaloną czytelniczką, a jej ulubione hobby to szydełkowanie i robienie na drutach. Dzięki tym zainteresowaniom, Iryna potrafi zachować doskonałą równowagę między pracą a życiem prywatnym, co pozytywnie wpływa na jej codzienną pracę i relacje z Pacjentami.



Zobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Danuta Borczyk - ZnanyLekarz.pl

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400