Ilona Solan-Koj

Zajmuje się: fizjoterapia

Magister fizjoterapii, akupunkturzystka oraz medyczny trener personalny. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Terapeutka manualna, specjalistka metody PNF, terapeutka Koreańskiej Terapii Dłoni oraz Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Była tenisistka i tancerka baletu klasycznego.


Nieustannie doskonali swój warsztat, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Skupia się na indywidualnej pracy z Pacjentami, współpracując z Międzynarodową Szkołą Akupunktury AcuArt, Gabinetem Stomatologii i Medycyny Estetycznej doktor Danuty Borczyk w Katowicach oraz Eurokliniką w Bielsku-Białej. Jako jeden z pierwszych fizjoterapeutów w Katowicach zaczęła stosować techniki suchego igłowania punktów spustowych oraz akupunktury w swojej codziennej praktyce.


Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, umożliwiając Pacjentom powrót do aktywności fizycznej po kontuzjach i zabiegach. Propaguje zdrowy styl życia, łącząc medycynę konwencjonalną, w tym fizjoterapię, z akupunkturą. Swoje pasje i cele kieruje w stronę holistycznego podejścia do Pacjenta, planując kompleksowy program powrotu do zdrowia.


Od lat związana ze sportem. Uprawia kolarstwo górskie, fitness, wspinaczkę wysokogórską, narciarstwo, biega oraz żegluje. Jest spełnioną żoną i mamą.

Stowarzyszenia i instytucje

Zobacz certyfikaty naszego ekspertaZobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400
EKSPERT RADZI
X
youtube miniaturka filmu
Danuta Borczyk
Dlaczego wizyty kontrolne w leczeniu estetycznym są ważne?