dr. n. med. Dorota Łyko

Zajmuje się: implantologia, chirurgia

W stomatologii szczególnie pasjonuje się dydaktyką oraz chirurgią szczękowo-twarzową i to właśnie na tych dziedzinach skupia się w swoim życiu zawodowym.


Tytuł doktora obroniła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie także od 11 lat jest wykładowcą. Przez 10 lat, do 2021 roku, pracowała w Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. W 2021 zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.


 Od 2022 roku jest Kierownikiem Ćwiczeń w Katedrze Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej SUM, co pozwala jej wciąż nabywać nowych doświadczeń i jeszcze podwyższać swoje kompetencje chirurga. Pomagają jej w tym także liczne kursy i spotkania naukowe, w których regularnie bierze udział. Ma na swoim koncie cenione prace z zakresu swojej specjalności, publikowane zarówno w kraju jak i za granicą.
Zobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Paweł Arboczius - ZnanyLekarz.pl

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400