dr Anna Przybyła-Cichoń

Zajmuje się: protetyka, stomatologia estetyczna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, po studiach kontynuowała swoją edukację i praktyki w Barcelonie, pracując w nowoczesnej placówce specjalizującej się w minimalnie inwazyjnej stomatologii. Tam również ukończyła studia podyplomowe i liczne kursy z zakresu stomatologii estetycznej oraz implantologii.


Podczas studiów aktywnie uczestniczyła w kole implantologicznym i odbywała praktyki letnie w gabinetach stomatologicznych w Barcelonie. Regularnie uczestniczy w kursach praktycznych i teoretycznych organizowanych w całej Europie, co pozwala jej na ciągłe podnoszenie kwalifikacji.


W latach 2011-2013 ukończyła program na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie, zdobywając tytuł Master Universitario di II livello in Protesi fissa i su pilastri naturali e implantari. Jest członkiem renomowanych stowarzyszeń, takich jak Polska Akademia Stomatologii Estetycznej (PASE), International Team for Implantology (ITI), Polskie Towarzystwo Periodontologiczne (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP), dzięki czemu aktywnie uczestniczy w międzynarodowych kongresach i kursach.


W 2014 roku odbyła staże na Uniwersytecie w Goteborgu oraz w Madrycie, a w 2015 roku uczestniczyła w kongresie Euro Perio 8 w Londynie, poszerzając swoją wiedzę z zakresu implantologii i periodontologii. Biegle posługuje się językami angielskim i hiszpańskim, a języki czeski, rosyjski i niemiecki zna na poziomie średnio zaawansowanym, co umożliwia jej efektywną komunikację z międzynarodowymi pacjentami oraz uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach.


Specjalizuje się w protetyce, periodontologii oraz implantologii, kompleksowo zajmując się leczeniem pacjentów protetycznych i periodontologicznych w naszym gabinecie.
Zobacz opinie pacjentów o leczeniu w naszym gabinecie

Paweł Arboczius - ZnanyLekarz.pl

Pobierz autorski poradnik dla pacjenta

Szukasz dobrego dentysty dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy gabinet któremu powierzysz zdrowie swojej rodziny? Specjalnie dla Ciebie zespół ekspertów gabinetu dr Borczyk przygotował poradnik. Pobierz go teraz i dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając gabinet dentystyczny.

Zadzwoń: +48 602 232 400